supercluster 1 1

Компанії CENTER ECM та Intecracy Deals стали партнерами з метою популяризації електронного документообігу в Україні.

В рамках співпраці система зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS буде інтегрована в рішення компанії CENTER ECM та стане доповненням, тобто складовою частиною ЕСМ/ВРМ систем. У результаті, клієнти компанії CENTER ECM зможуть скористатися комплексним рішенням для оптимізації та автоматизації бізнесу і максимально перевести паперову роботу з контрагентами в електронний вигляд.

Система зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS працює, зокрема, у вигляді веб-сервісу, який розміщено за адресом dealssign.com. Будь-яка компанія або фізична особа-підприємець можуть скористатися сервісом та з його допомогою впровадити у себе електронний документообіг в декілька кліків.

Intecracy Deals входить в консорціум IT компаній Intecracy Group та займається просуванням зовнішнього юридично значущого електронного документообігу в Україні. Компанія розвиває та впроваджує в приватних компаніях та державних підприємствах систему зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS.

GС CENTER ECM  Centrum Kompetencji ECM Sp.z.o.o (ECM Center) – європейська компанія, яка надає комплекс послуг з впровадження та постачання програмного забезпечення в області ECM (Enterprise Content Management systems) систем. Компанія здійснює свою діяльність в ЄС і країнах Східної Європи. Головний офіс компанії знаходиться у Варшаві (Польща).