58b3bcd4 8026 4a87 9927 76ff2313f6f7 1

Про те, чому документообіг в електронних закупівлях варто перевести в електронний вигляд та скільки на цьому зекономить бізнес розказав директор Intecracy Deals Олександр Вернигора на семінарі  «Все, що ви хотіли знати про державні закупівлі ProZorro та електронний документообіг», який відбувся 7 листопада в Києві. Захід був організований майданчиком державних закупівель Newtеnd.

За словами Олександра, при переході на електронний документообіг компанія значно скоротить видатки на ведення документообігу, а логістичні витрати взагалі зникнуть. Крім того серед переваг роботи з електронним документообігом він назвав: прозорість, оперативність погодження та підписання документів, можливість їх зберігання за допомогою хмарних сервісів та гарантія від втрати документів.

Також директор Intecracy Deals запевнив учасників семінару, що чинне в Україні законодавство сьогодні дає всі можливості для використання електронного юридично значущого документообігу з контрагентами. Зокрема, він завернув увагу, що саме 7 листопада 2018 року набув чинності Закон «Про електронні довірчі послуги», який привів українські стандарти використання електронного підпису у відповідність до європейських. На сьогодні в Україні розробляється велика кількість підзаконних актів, необхідних для реалізації норма Закону про ЕДП. Отже, електронний документообіг в Україні розвиватиметься й надалі, а компаніям необхідно вже сьогодні переводити контрактну роботу в електронний вигляд, щоб відповідати вимогам часу.