cyber talk 01 1

Intecracy Group разом з «Юридичною газетою» проводять онлайн-захід «Кібербезпека: чого чекати бізнесу від 2018 року».

В рамках останнього провідні експерти в сфері кібербезпеки та юристи обговорюватимуть питання пов’язані із кіберзахистом електронних даних компаніями.

Дата проведення: 26 квітня 2018 р.

Тривалість заходу: 11:00 – 12:30

 

Онлайн-захід транслюватиметься на YouTube каналі Deals та в соціальних мережах «Юридичної газети». Для перегляду трансляції необхідна попередня реєстрація, яка можлива за посиланням

За результатами онлайн-заходу всім зареєстрованим учасникам буде направлено посилання на запис трансляції та презентації доповідачів.

 Спікери онлайн-заходу «Кібербезпека: чого чекати бізнесу від 2018 року»:

Геннадій Гулак, директор Департаменту кібербезпеки інституту математичних машин Національної Академії Наук. Тема: «Проблемні питання кібербезпеки в Україні»
Ольга Бєлякова, партнер CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. Тема: «Кіберінциденти: юридичні наслідки та підготовка до них»
– Катерина Олійник, партнер, керівник практики інтелектуальної власності Arzinger. Тема: «Відповідальність за невиконання зобов’язань у разі кіберінциденту»

Діма Гадомський, CEO Axon Partners. «Кібербезпека для юридичних компаній»
Олександр Киселевський, керуючий партнер Intecracy Group. Тема: «Як убезпечити бізнес від кібератак»

Модератор:
Христина Венгриняк, юрист, експерт з юридичних питань електронного документообігу Intecracy Deals (консорціум Intecracy Group)