t 1

Проект Deals визнано кращим кейсом з впровадження Цілі сталого розвитку № 13 «Боротьба зі зміною клімату».

Так, 12 квітня 2018 р. Intecracy Base від імені Intecracy Group отримала нагороду за кращий кейс з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) за 2017 рік, в основі якого стало запровадження системи електронного документообігу Deals компаніями консорціуму Intecracy Group.

Нагородження Конкурсу кейсів з КСВ відбулося в рамках Конференції «Бізнес, що змінює країну». Партнери Конкурсу – компанія EY та Платформа зростання зеленої економіки. В цьому році було зібрано 28 кейсів компаній таких, як: 1+1 медіа, Енергоатом, Ашан, Нова пошта, Watsons, Deloitte, LOREAL Україна, ДТЕК, Coca Cola, Credi Agricol, Небесна криниця, Nestle, Прикарпаттяобленерго, Фармак та ін.. Головна тема Конкурсу – Цілі сталого розвитку.

В рамках Конкурсу протягом лютого 2018 року компанії подавали свої кейси. Потім – вони були оцінені міжнародним журі, до якого ввійшли: Томас Серкович (Ірландія), Маріна Стефанова (Болгарія), Агнесе Алксне (Латвія), Феріде Доган (Нідерланди).  Критеріями оцінки кейсів в цьому році стали: інноваційність, механізм реалізації проекту (діалог зі стейкхолдерами), довгострокові результати проекту для компанії і суспільства, опис кейсу (мова, стиль і т.п.).

Конкурс кейсів з КСВ проводився дев’ятий рік поспіль. За цей час Конкурс перетворився в єдину національну премію відзначення проектів соціальної відповідальності компаній. Зібрано більше 250 кейсів, кейси оцінювали 30 міжнародних експертів.

Олександр Россол, виконавчий директор InBase

«У своїй бізнес-діяльності ми мали справу з великим об’ємом паперових документів, з яким необхідно було працювати. Документи доводилося аналізувати, погоджувати, підписувати в паперовому вигляді, вони часто втрачалися, псувалися. Зберігання та доставка паперових документів до контрагентів вимагали значних грошових затрат, а їх пошук потребував багато часу. Мною було поставлене завдання в максимально короткі строки розробити програмне забезпечення, яке б надало можливість компанії та всьому консорціуму Intecracy Group відмовитися від використання паперу та запровадити повністю електронний документообіг. Нам це вдалося! Рішення являється максимально простим у користуванні і максимально захищеним з точки зору кібербезпеки. Завдяки переходу на електронний документообіг зазначені мною проблеми з використанням паперових документів зникли, а операційні витрати компанії на паперову роботу значно скоротилися».

Олександр Вернигора, директор Intecracy Deals

«Нам дуже приємно, що система електронного документообігу Deals лягла в основу кейсу, який було визнано міжнародним журі, як кращий з впровадження Цілі сталого розвитку № 13 «Боротьба зі зміною клімату». Deals – це просте, швидке та зручне рішення, яке використовується для укладення та адміністрування угод з партнерами, підрядниками та клієнтами по всьому світу онлайн. Таким чином, наше рішення допомагає  бізнесу оптимізувати діяльність та розвиватися, а також  робити власний внесок у боротьбі зі зміною клімату».

Марина Стефанова, Глобальний Договір ООН, Болгарія, член журі українського конкурсу кейсів з КСВ

«Була вражена змістом, різноманітністю та якістю запропонованих кейсів Принаймні половина кейсів, які я перевірила, заслуговують захоплення та визнання як експертами, так і суспільством. Вони відповідають реальним проблемам; ефективно сплановані та реалізовані; мають чітке бачення масштабу та сталого розвитку. Очевидно, що компанії мають зацікавленість, потенціал та бажання активно взаємодіяти та співпрацювати з іншими заінтересованими сторонами, вирішуючи існуючі проблеми та уникаючи майбутніх ризиків та викликів. Компанії демонструють, що бізнес є і за будь-яких обставин може бути силою позитивних змін».

Глобальні цілі сталого розвитку – цільові показники майбутнього міжнародного розвитку, що були ухвалені Організацією Об’єднаних Націй, перелік яких був офіційно затверджений на засіданнях Генеральної Асамблеї ООН в кінці вересня 2015 року.. Нині їх дотримуються більшість країн світу. Вони встановлюють власні показники розвитку і включають 17 цілей та 169 конкретних завдань.

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній.

Платформа зростання зеленої економіки – платформа, учасниками якої є Торгово-промислова палата України, Центр «Розвиток КСВ», Центр ресурсоефективного і чистого виробництва, Глобальний Договір ООН, Інститут Зеленої економіки. Платформа сприяє структурованому діалогу, енерго- та ресурсоефективному управління підприємствами і створює міжрегіональні мережі контактів та партнерства.

 

У матеріалі використана стаття Центру КСВ