csr communication with sdg framework 1 1

Компанія InBase приймає участь у конкурсі бізнес-кейсів із корпоративної соціальної відповідальності на тему «Цілі сталого розвитку» з кейсом «Paperless office: перехід на систему юридично значимого зовнішнього електронного документообігу».

В основу даного кейсу покладено досвід використання системи електронного документообігу Deals компаніями, які входять в консорціум Intecracy Group.

СЄД Deals потрапила в номінацію Кращий кейс з впровадження Цілі 13 «Боротьба зі зміною клімату». Поряд з компанією InBase номінантами також виступають UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Креді Агіколь Банк та «Небесна криниця».

Наразі кейси компаній оцінюються міжнародними експертами. Результати оцінювання та переможців буде презентовано завтра на Конференції «Бізнес, що змінює країну».

«В результаті великого об’єму паперових документів, з якими доводилось працювати, вони часто втрачалися, платежі за контрактами неможливо було отримати, а пошук документів займав багато часу. Завдяки переходу компанії на електронний документообіг зазначені проблеми зникли. Більше того, значно скоротились операційні витрати компанії на паперову роботу», – відзначив Олександр Россол, виконавчий директор InBase.

Deals – це просте, швидке та зручне рішення, яке використовується для укладення та адміністрування угод з партнерами, підрядниками та клієнтами по всьому світу онлайн. Рішення розроблено на платформі UnityBase, яка використовується для створення систем рівня Enterprise, що підтримує повний цикл розробки: від опису моделі предметної області до автоматичної генерації інтерфейсу користувача.