lyondellbasell procurement contentbanner 1

7 листопада 2018 р. в Києві відбудеться семінар «Все, що ви хотіли знати про державні закупівлі ProZorro та електронний документообіг».

В рамках заходу директор Intecracy Deals Олександр Вернигора розкаже про законодавчі основи і перспективи розвитку електронного документообігу в Україні, а також презентує практичні кейси з використання електронного документообігу.

Серед доповідачів на семінарі також виступатимуть: Наталія Шимко, заступник директора департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Борис Куприянський, адвокат, Максим Пономарьов, юрист, експерт із закупок, екс-уповноважена особа з публічних закупівель ДП «Укренерго».

 

Зокрема Н. Шимко розкаже про тенденції та зміни в публічних закупівлях, зміни в законодавстві про державні закупівлі, зокрема щодо оскаржень і допорогових закупівель, узгодження державних закупівель з європейським законодавством: аномально низькі ціни, фінансова спроможність, нові процедури закупівель.

Тематика семінару підібрана таким чином, що питання, які розглядатимуться будуть актуальні для всіх учасників торгів. Зокрема, учасники зможуть дізнатися, як держзакупівлі можна вдосконалити за допомогою електронного документообігу.

Семінар безкоштовний за умови попередньої реєстрації. Детальніше за посиланням