partners 03 2

Мережа партнерів DEALS продовжує активно розвиватися по всій території України. Курс на партнерство було обрано компанією Intecracy DEALS задля того, щоб в усіх регіонах нашої держави можна було забезпечити високоякісну клієнтську підтримку користувачам DEALS. Запрошуємо до участі у Мережі партнерів DEALS профільні компанії та ФОП, які бажають здійснювати розповсюдження ліцензій та підтримку користувачів сервісу з метою отримання доходу від такої діяльності.

 

Що таке DEALS?

 DEALS – це система зовнішнього електронного юридично значущого документообігу, яка працює у вигляді онлайн-сервісу dealssign.com, а також може бути поставлена «on-site», в залежності від потреб кожного окремого клієнта.

Рішення забезпечує підписання електронних документів електронним цифровим підписом та кваліфікованим електронним підписом, дозволяє організувати обмін документами з контрагентами, а також надає можливість надзвичайно швидко погоджувати, шукати та зберігати електронні документи.

За допомогою DEALS економляться витрати на друк та обмін документами, зберігається час на їх доставку та повернення після підписання. Можна дистанційно працювати з документами, при цьому спільно, коментувати і обговорювати їх онлайн, слідкувати за дедлайнами. Документи зберігаються у безпечному хмарному сховищі або на сервері конкретної компанії-замовника (якщо DEALS поставляється «on-site»), що забезпечує можливість онлайн доступу до них 24/7.

 

Які перспективи має  DEALS?

 DEALS має великі перспективи розвитку на вітчизняному ринку, оскільки на сьогодні з однієї сторони існує потреба бізнесу в переведенні зовнішнього юридично значущого документообігу в електронний вигляд, а з іншої – були прийняті закони та інші нормативні акти, які дали можливість бізнесу перевести свою договірну роботу в електронний вигляд. DEALS – це продукт українського виробника, який повністю відповідає вимогам українського законодавства.

 

Хто вже користується DEALS?

 На сьогодні DEALS вже використовується такими великими гравцями українського ринку, як «Київстар», Державне підприємство «ПРОЗОРРО», «АХА Страхування», дата центр «Парковий», консорціум ІТ компаній Intecracy Group та інші.

 

Хто такі партнери DEALS?

 Партнери DEALS – це велика мережа незалежних компаній та ФОП, які якісно надають послуги з видачі ліцензій, підтримки та супроводження користувачів DEALS. Статус партнера означає високу кваліфікацію та компетенцію.

Директор з розвитку Мережі партнерів DEALS Роман Гловацький  відзначає, що компанія відкрита для співпраці зі всіма бажаючими партнерами, які зацікавлені в роботі з рішенням, що оптимізує діяльність компаній та значно скорочує операційні витрати бізнесу на зовнішній документообіг.

 

Які є форми партнерства DEALS?

 В компанії Intecracy DEALS розроблена партнерська політика, яка передбачає взаємовигідну взаємодію компанії з партнерами, включає програму навчання останніх роботі з потенційними та існуючими користувачами DEALS, та визначає три можливі форми партнерства:

 1. Реферальний агент

Для залучення клієнтів використовуються особисті рекомендації та просування через інтернет: веб-сайт, онлайн-рекламу, соцмережі, розсилки і інші інструменти. Після отримання заявок від клієнтів реферального партнера, менеджер Intecracy DEALS зв’язується з ними і проводить консультаційну роботу, та виставляє рахунок.

 1. Розповсюджувач ліцензій

Партнер самостійно здійснює видачу ліцензії DEALS кінцевим користувачам і організовує розрахунки з ними. Партнер за сприяння  Intecracy DEALS самостійно використовує маркетингові та PR-інструменти для просування рішення.

 1. Провайдер корпоративного ЕДО

DEALS може стати корпоративною системою обміну електронними документами з клієнтами чи постачальниками партнера. Така форма партнерства дозволяє створювати партнеру брендовані вхід до системи та її інтерфейс (наприклад https://stardocs.kyivstar.ua). Додатково можливо інтегрування з ІТ рішеннями партнера.

 

Які переваги отримує партнер?

 Високі перспективи

 1. Ви стаєте партнером технологічного лідера ринку
 2. Ви розповсюджуєте якісний продукт з максимально високим рівнем кібербезпеки
 3. Ви працюєте з відомим брендом, якому довіряють і яким вже користуються державні підприємства та великі приватні компанії – лідери своєї галузі.

 Підтримка партнера

 1. Методологічна підтримка партнера щодо просування продукту
 2. Підтримка партнера з юридичних питань використання електронного документообігу
 3. Систематичне навчання представників партнера (в тому числі за допомогою дистанційних інструментів)
 4. Маркетингова підтримка партнера необхідними матеріалами та методологією їх застосування
 5. Гаряча лінія з технічних питань

Висока дохідність

 1. Закріплення залученого клієнта за партнером на тривалий час, яке гарантує дохід партнеру від кожної, майбутньої сплати клієнта
 2. Високий відсоток винагороди за видачу ліцензій клієнтам
 3. Додатковий дохід і економію коштів на документообігу від просування сервісу як корпоративної системи зовнішнього ЕДО серед власних клієнтів та постачальників

Як стати партнером?

 1. Зайдіть на сторінку – https://dealssign.com/uk/merezha-partneriv/
 2. Заповніть та надішліть анкету кандидата в партнери. Дочекайтеся дзвінка представника Intecracy DEALS
 3. Після погодження, підпишіть відповідний договір.
 4. Пройдіть навчання по продукту DEALS (можливо дистанційно), отримайте маркетингові матеріалі, та почніть отримувати дохід

Якщо у Вас виникли запитання щодо партнерсва звертайтесь на e-mail: partners@dealssing.loc або телефонуйте на мобільний +380931029903