PARTNERS network 1 1

Перша конференція партнерів Intecracy Base відбулася в Києві 29 березня 2018 року.

Відкрив захід виконавчий директор InBase Олександр Россол. За його словами, тенденції, які сьогодні ми спостерігаємо на державному рівні, говорять про те, що електронний документообіг найближчим часом буде стрімко розвиватися в Україні, а компанії будуть відмовлятися від паперу і переводити свій документообіг в електронний вигляд.

В ході конференції комерційний директор InBase Наталія Головцева презентувала систему корпоративного електронного документообігу Megapolis.DocNet, яка вже тривалий час працює в органах державної влади та в бізнес секторі, а на сьогодні використовується, зокрема, Міністерством юстиції України та великими гравцями вітчизняного ринку телекомунікацій. Керівник проекту Ольга Дембіцька розповіла про принципи організації процесу впровадження Megapolis.DocNet.

Також на заході Олександр Вернигора, директор компанії Intecracy Deals, презентував порівняно нове рішення – систему зовнішнього документообігу DEALS. Дане рішення забезпечує узгодження, підписання, і зберігання документів в електронному вигляді між контрагентами, має величезні перспективи на українському ринку і вже більше року успішно використовується в консорціумі IT компаній Intecracy Group.

Також в ході конференції експерт з юридичних питань електронного документообігу Христина Венгриняк розповіла про нормативно-правові аспекти роботи з електронними документами в господарській діяльності підприємств і ФОП, а також про особливості використання електронного цифрового підпису.

Відзначимо, що в 2018 році була створена Мережа партнерів Intecracy, яка забезпечить присутність представників компанії Intecracy Base у всіх регіонах України. Роман Гловацький, керівник даної мережі, презентував Партнерську політику на підставі якої будується робота мережі партнерів Intecracy.

Компанія Intecracy Base відкрита до партнерства і запрошує до співпраці представників усіх регіонів України, яким цікаво працювати з її продуктами і рішеннями.