4973f19a3d83e9a312d8bfb8ae3232bc e1528270086276 1

Newtend, офіційний майданчик проекту «ProZorro.Публічні закупівлі» та проекту «ProZorro.Продажі», і компанія Intecracy Deals запускають на майданчику сервіс електронного документообігу DEALS.

У минулому році Newtend і Intecracy Deals підписали меморандум про співпрацю і з тих пір почали працювати над інтеграцією системи на майданчику. З травня цього року клієнти Newtend мають можливість користуватися всіма перевагами електронного документообігу.

Сервіс електронного документообігу дозволить учасникам електронних торгів отримувати документи підписані електронним цифровим підписом (ЕЦП) за лічені хвилини, а не чекати їх надходження в поштову скриньку.

Документи, підписані ЕЦП мають таку ж юридичну силу, що й паперові. А так, як в наш час, компанії стають більш мобільними, не прив’язані до юридичного адресу, перехід на електронний документообіг значно скоротить час на обробку документів і забезпечить цілодобовий безпечний доступ до них з будь-якого місця у світі.

Система Deals дозволить користувачам зменшити частину рутинних операцій і підвищити швидкість обробки документів. Це, в свою чергу, позитивно вплине на якість публічних закупівель та електронних аукціонів. Тому автоматизація роботи з документами, які циркулюють в установі, має важливе значення для підвищення ефективності діяльності всієї системи торгів.

Система Deals створена на платформі UnityBase. Це головна гарантія безпеки Deals. UnityBase – це високопродуктивна, вітчизняна RAD платформа, яка була розроблена консорціумом Intecracy Group і призначена для створення систем рівня Enterprise (національного рівня). Платформа забезпечує високу відмовостійкість і безпеку, можливість функціонального розвитку в довгостроковій перспективі, високий рівень інтеграції з іншими додатками. Спектр завдань, які можна вирішувати за допомогою платформи і практично необмежений.

Інтеграція Newtend і Deals розширює можливості для клієнтів майданчики і підвищує ефективність участі в електронних закупівель та аукціонах.