DSCF9407 1

Про організацію електронного документообігу з контрагентами на платформі онлайн-сервісу DEALS  директор Intecracy Deals Олександр Вернигора розповів в рамках  конференції партнерів консорціуму Intecracy Group, яка пройшла 24 травня 2019 року в Києві.

Олександр звернув увагу на можливості для партнерів та дилерів, які надає співпраця з Intecracy Deals в рамках розповсюдження та просування на українському рику системи зовнішнього електронного документообігу Deals. Остання являється невід’ємною складовою для повноцінного переводу компаній та державних органів на електронний документообіг.

Для того щоб скористатися системою DEALS, необхідно пройти процес реєстрації та ідентифікувати себе в системі як юридична або фізична особа. Після реєстрації компанії зможуть створювати, погоджувати, підписувати і обмінюватися юридично значущими електронними документами, і підписувати між собою документи за лічені секунди.

В Deals електронні документи можна підписувати з допомогою ЕЦП і КЕП, які зберігаються на звичайній флешці, ЕЦП і КЕП, які зберігаються на захищеному токені, а також Mobile ID. Київстар у кінці грудня минулого року запустив в національну комерційну експлуатацію послугу Mobile ID. У Deals будь-яка людина може підписати документ, використовуючи свій електронний підпис, яка зберігається на відповідній сім-карті з підтримкою Mobile ID. Це дуже зручно, оскільки ваш телефон завжди з вами, і надійно, оскільки окрім телефонного пароля Mobile ID захищено ще додатковим паролем.

О.Вернигора запросив всіх бажаючих розвивати електронний документообіг в Україні приєднуватися до партнерства з Intecracy Deals. Він готовий співпрацювати як з компаніями, так і з фізичними особами-підприємцями.

В компанії Intecracy Deals діє партнерська політика, яка базується на взаємовигідній співпраці з партнерами та дилерами, для яких розроблена програма навчання роботі з потенційними та існуючими користувачами DEALS

За словами директора з розвитку мережі партнерів DEALS Романа Гловацького, пропонуються різні форми партнерства, що дуже зручно, оскільки можна обрати ту, яка найбільше підійде конкретному підприємцю. Більше інформації про можливості партнерства з Intecracy Deals дізнавайтесь за посиланням – http://ds.loc/uk/doluchajtesia-do-merezhi-partneriv-deals/