cropped home 34jj0yaznixe24zl5dhgqy 1

Компанія Kyivstar розпочала підключення сервісу мобільної ідентифікації (цифровий підпис)

Ера мокрих печаток та друкованих підписів завершується. Цифрові інновації розповсюджуються і поглиблюються серед усіх сфер життя.

Відтепер українці мають можливість за допомогою мобільного телефона підписувати необхідні документи навіть дистанційно. Kyivstar, після вдалих випробувань, випустив SIM-картку, яка підтримує послугу Mobile ID.

Які ж переваги даного сервісу?
В першу чергу, це безпека та гарантія захищеності даних користувача. Адже унікальний PIN-код для авторизації та електронного підпису відомий лише власнику картки.
Використання Mobile ID значно прискорює оформлення послуг. Більше не потрібно відвідувати установу для підписання документів. Це можна зробити з власного смартфона чи планшета з будь-якого місця.

Mobile ID застосовна в онлайн-сервісах електронного документообігу DEALS та Star.Docs. Це значно прискорить та оптимізує процес укладання угод та прийняття рішень. Зручний та інноваційний спосіб ведення бізнесу як для невеликих приватних компаній, так і для масштабних корпорацій різного напрямку діяльності.

Сервіс Mobile ID у системі DEALS гарантовано знизить витрати організації та забезпечить можливість укладання угод в режимі 24/7.

Джерело