full bg v2

На конференції партнерів консорціуму Intecracy Group, яка пройшла 24 травня 2019 року в Києві, директор з розвитку мережі партнерів DEALS Роман Гловацький розповів про те, як компанії можуть заощадити і навіть заробляти за допомогою системи зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS. Він розповів про види співробітництва з Intecracy Deals.

Пропозиція DEALS on site. Цей вид співробітництва повинен зацікавити класичних сейлерів програмного забезпечення.  Система електронного документообігу DEALS on site  постачається через партнерів замовнику як програмний продукт. Додатково надається ліцензія на її використання. Безпосередньо ПЗ та сховище документів розгортаються на ресурсах замовника. Можливе оформлення інтерфейсу DEALS on site відповідно до кастомного корпоративного стилю. Рішення DEALS on site має відкритий API, що дозволяє замовнику здійснювати інтеграцію з іншими системами власними силами. Додатково партнери мають можливість пропонувати замовникам роботи з впровадження рішення та послуги з подальшої підтримки користувачів. Партнерам надаються конкурентоспроможні знижки на поставку DEALS on site.

Провайдер ЕДО DEALS. Цей вид співробітництва Intecracy Deals зацікавить підприємства і організації із значними обсягами документообігу. Участь в партнерській програмі «Провайдер ЕДО DEALS» дозволить скоротити витрати на друк і відправку паперових документів клієнтам та постачальникам. У паперовому вигляді відправка одного документа клієнту обходиться не менше 10 грн. Цю вартість можна скоротити до 0.7 грн., взявши участь в програмі.

Три простих кроки для початку роботи в ролі «Провайдер ЕДО DEALS»:

  1. Укладення ліцензійної угоди на використання DEALS для обміну документами з контрагентами, оплата ліцензійного платежу.
  2. Запрошення клієнтів і постачальників в систему (методична підтримка партнера з боку DEALS).
  3. Перехід на обмін електронними документами з клієнтами і постачальниками (юридична підтримка партнера з боку DEALS).

«Провайдер ЕДО DEALS» у подальшому отримує агентську винагороду у вигляді % від сплат залучених ним контрагентів за використання сервісу DEALS.

Реферальний агент. Цей вид співробітництва передбачений для компаній, а також фізичних осіб-підприємців та направлений на залучення ними клієнтів в DEALS з використанням особистих рекомендацій та просування через інформаційні ресурси, соціальні мережі, онлайн-рекламу та інші маркетингові інструменти. Після отримання заявок від клієнтів реферального партнера, менеджер Intecracy Deals зв’язується з ними і проводить консультаційну роботу, виставляє рахунок. Партнер отримує винагороду % від сплат залучених таким чином клієнтів.

Розповсюджувач ліцензій. Цей вид співробітництва передбачає те, що партнер самостійно видає ліцензії на використання  DEALS кінцевим користувачам і здійснює розрахунки з ними. Партнер за сприяння  Intecracy Deals самостійно використовує маркетингові та PR-інструменти для продажу ліцензій DEALS. Розповсюджувач ліцензій заробляє кошти у вигляді відсотків від проданих ліцензій DEALS.

Рішення Deals розроблено на платформі UnityBase. В рамках UnityBase використовуються підходи та рішення у сфері безпеки, які відповідають вимогам НД ТЗІ 2.5-004-99 “Критерії оцінки захищеності інформації в комп’ютерних системах від несанкціонованого доступу”, що підтверджено відповідним експертним висновком. 

На UnityBase працює низка українських державних реєстрів, а також система внутрішнього електронного документообігу Megapolis.DocNet, якою вже багато років користуються органи державної влади та органи місцевого самоврядування України.

Для більш детальної інформації з питань партнерства з DEALS звертайтеся до Романа Гловацького, директора з розвитку мережі Партнерів DEALS на електронну адресу:  partners@dealssign.com або за телефоном: +380931029903.