What benefits can a bespoke IT infrastructure offer your business 1

IT Infrastructure, Cloud & Security Summit 2018 пройшов в Києві 20 квітня.

В ході заходу директор Intecracy Deals Олександр Вернигора розповів, чому для того, щоб йти в ногу з IT-прогресом, бізнес повинен використовувати електронний документообіг.

Виходячи з власного досвіду використання системи електронного документообігу Deals (dealssign.com), Олександр заявив, що перехід на електронний документообіг в компанії дозволить не тільки вирішити класичні проблеми обміну документами і їх зберігання, а й виведе бізнес на новий рівень. Серед переваг, які отримає бізнес при використанні ЕДО, він назвав: прискорення процесів узгодження, підписання документів, а також отримання оригіналів документів від контрагентів; значне скорочення витрат на ведення документообігу; забезпечення зберігання та оперативного пошуку необхідних документів. За підрахунками Intecracy Deals, СЕД економить 85% робочого часу співробітників компанії, яке вони раніше витрачали на роботу з документами, і до 90% операційних витрат компанії, пов’язаних з обробкою документів.

Система електронного документообігу скорочує час, зокрема необхідний співробітникам для створення, узгодження та пошуку документів (договорів, рахунків, первинної документації тощо). Важливо також зазначити, що на сьогодні в Україні існує достатня нормативна база для використання бізнесом електронного документообігу з контрагентами. Ще з 2003 року в нашій країні діють ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг», а також ЗУ «Про електронний цифровий підпис», які заклали основу регулювання і існування електронного документообігу в Україні.

У той же час, вивчивши позицію податкової про використання електронних документів в господарській діяльності компанії Олександр зазначив, що податківці визнають, що електронний документ, складений відповідно до вимог чинного законодавства та містить всі необхідні реквізити, має таку ж юридичну силу, як і документ, складений в паперовому вигляді. Таким чином, виходячи з позиції податкових органів, бізнес може сміливо переходити на електронний документообіг зі своїми постачальниками, клієнтами та контрагентами.