У Deals реалізовано додаткові заходи з безпеки інформації

Онлайн-сервіс DEALS провів оновлення версії платформи UnityBase, мігрувавши з версії UB4 на UB5. Оновлення стосувалося серверної частини сервісу.

У процесі оновлення була проведена міграція сервера додатків з ОС Windows Server (Microsoft) на ОС CentOS (Linux), також реалізовано низку доробок, що стосуються підвищення безпеки.

Це оновлення дало змогу:

  • Підвищити рівень безпеки й надійності сервісу (в рамах додаткового забезпечення безпеки даних користувачів реалізовано шифрування).
  • Збільшити швидкість роботи онлайн-сервісу.
  • Підвищити відмовостійкість.

Довідка:

Платформа UnityBase розробляється українською компанією InBase з 2012 року. На базі платформи функціонує ціла низка розробок, що постійно вдосконалюються і які використовують в державних органах, органах місцевого самоврядування, Міністерстві оборони, державних та приватних компаніях. Також на платформі UnityBase функціонує Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Програмні рішення на базі платформи UnityBase містять засоби технічного захисту інформації, дозволені для забезпечення технічного захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, а також визнаються кращими кейсами з впровадження Цілі сталого розвитку № 13 «Боротьба зі зміною клімату» у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

Дізнатися докладніше про продукт Deals і його можливості можна тут.

Усі новини