Надсилайте документи на підпис не зареєстрованим контрагентам, додавайте теги, отримуйте сповіщення про підписання: оновлення Deals

Ми оновили сервіс Deals до версії 3.0.14. Розповідаємо, що змінилося у продукті та які нові можливості з’явилися у користувачів.

Зовнішнє посилання на документ

Ми додали зовнішні посилання на документ, щоб з ним могли ознайомитися і підписати організації, не зареєстровані в Deals. Користувач може згенерувати посилання на документ та надіслати його будь-якій організації.

Сповіщення про підписання документа

При завантаженні документу ви можете додати «Спостерігачів». Після того, як усі сторони підпишуть або відхилять документ,«спостерігачі» отримають про це повідомлення на електронну пошту.

Вивантаження документів із Системи

Тепер ви можете вивантажувати документи із Системи в декількох варіантах:

  • Всі підписи та документи в одному файлі (формату p7s);
  • Всі підписи включені в файл (тільки для документів в форматі pdf);
  • Всі підписи в одному файлі (формату p7s) та окремо документ;
  • Всі підписи та документ окремо;
  • Тільки документ.

Також для всіх варіантів можна встановити опцію «Додати версію для друку до вивантаження». Версія для друку містить файл в форматі pdf, в якому на документ нанесені візуальні відмітки підписів.

Завантаження документів в Систему

В Систему можна завантажити документи з підписами, в тому числі нанесеними в іншій системі електронного документообігу. Також є можливість додати до вже завантаженого документа один або декілька файлів, що містять його електронні підписи.
При завантаженні Система перевірить валідність підписів та їх належність до документа.

Теги для контакту

Тепер користувачі можуть додати один або декілька тегів (ідентифікаторів) для кожного контакту своєї організації. За цими тегами легше шукати контрагентів в реєстрі «Файли».

Додаткові атрибути документів

Організації можуть налаштувати не лише свій перелік типів документів, але й додаткові атрибути для типу документів. Якщо користувач обирає тип документа, який містить додаткові атрибути, то вже на етапі створення він може (або повинен, якщо атрибути є обов’язковими) заповнити їх значення.

Почати вести договірну діяльність з контрагентами в Deals безкоштовно вже сьогодні: Зареєструватись

Усі новини