Суп сприятиме розвитку ринку ЕДО та електронних довірчих послуг

Коротко: 19 грудня в конференц-залі Travel Hub відбулося перше засідання підкомітету IT-комітету з ЕДО та електронних довірчих послуг Спілки українських підприємців. Учасники заходу обговорили низку організаційних питань і заслухали доповіді щодо кібербезпеки та перспектив розвитку електронного документообігу в Україні. Перше засідання виявило високу зацікавленість цією темою учасників СУП. Ініціаторами створення підкомітету виступили компанії Intecracy Deals та «Київстар». Підкомітет запрошує всіх учасників СУП до спільної практичної нормотворчої та просвітницької роботи в цій сфері.

Цифровізація є трендом 2020 року, проте питання розповсюдження високих технологій містить багато нюансів. Саме з метою організації кола фахових дискусій на цю тему і створено новий підкомітет СУП. Кожен бізнес сьогодні замислюється над застосуванням електронного документообігу та використанням електронних довірчих послуг, адже це економить значні кошти. Під час засідання його учасники дійшли згоди, що первинне завдання — не пришвидшити цифровізацію бізнесу, а зробити його ефективним завдяки технологіям.

У чому вигода таких рішень і як безпечно імплементувати їх? Як створити нову інформаційну корпоративну культуру? Які є реальні кейси? Які труднощі можуть спіткати керівника компанії, що прагне автоматизувати свій бізнес за допомогою цифрового підпису, хмарних сервісів та електронного документообігу? Як захистити свій бізнес в умовах буму цифровізації? GDPR — бюрократія чи необхідність? Учасники засідання не обійшли увагою жодного з цих питань, обговоривши їх у теплій дружній атмосфері.

Голова підкомітету, директор Intecracy Deals Олександр Вернигора, та експерт із юридичних питань Христина Венгриняк розповіли про перспективи й цілі діяльності підкомітету. Про практичні особливості застосування технологій та кейси компанії Kyivstar розповів співголова підкомітету Костянтин Вечір. Як директор Kyivstar з розвитку бізнесу на корпоративному ринку, він поділився такими тонкощами, які були дуже цікаві саме тим підприємцям, що прямо зараз намагаються імплементувати технологію електронного цифрового підпису.

Дуже жваво аудиторія відреагувала на виступ партнера компанії BDO Андрія Слободянюка — він представив дуже змістовну доповідь, у якій глибоко розкрив тему кібербезпеки: роль СISO в компанії, типові вектори атак на бізнес, технології, що забезпечують захист в умовах сучасного буму хмарних сервісів. Про тренди діджиталізації 2020 року розповіла маркетинг-директор компанії Deals Наталія Загашева.

Надалі IT-комітет з ЕДО та електронних довірчих послуг планує провести низку подібних заходів, що допомагатимуть підприємцям у найвигідніший для себе спосіб використовувати сучасні технології та цифровізувати бізнес.

Усі новини