Як стати партнером Deals і заробити на документообігу?

На конференції партнерів консорціуму Intecracy Group, яка пройшов 24 травня 2019 року в Києві, директор з розвитку мережі партнерів DEALS Роман Гловацький розповів про те, як компанії можуть заощадити і навіть заробляти за допомогою системи зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS. Він розповів про види співпраці з Intecracy Deals.

Пропозиція DEALS on site

Цей вид співпраці має зацікавити класичних продавців програмного забезпечення. Система електронного документообігу DEALS on site поставляється через партнерів замовнику як програмний продукт. Додатково надається ліцензія на її використання. Безпосередньо ПО і сховище документів розгортаються на ресурсах замовника. Можливо оформлення інтерфейсу DEALS on site згідно корпоративному стилю компанії-замовника. Рішення DEALS on site має відкритий API, що дозволяє замовнику здійснювати інтеграцію з іншими системами власними силами. Додатково партнери мають можливість пропонувати замовникам роботи по впровадженню рішення і послуги з подальшої підтримки. Партнерам надаються конкурентоспроможні знижки на поставку DEALS on site.

Провайдер системи ЕДО DEALS

Цей вид співпраці Intecracy Deals зацікавить підприємства та організацій зі значними обсягами документообігу. Участь в партнерській програмі «Провайдер ЕДО DEALS» дозволить скоротити витрати на друк і відправку паперових документів клієнтам і постачальникам. У паперовому вигляді відправка одного документа клієнту обходиться не менше 10 грн. Взявши участь в програмі, цю суму можна скоротити до 0.7 грн.

Три простих кроки для початку роботи в ролі «Провайдер ЕДО DEALS»:

  • Висновок ліцензійної угоди на використання DEALS для обміну документами з контрагентами, оплата ліцензійного платежу.
  • Запрошення клієнтів і постачальників в систему (методична підтримка партнера з боку DEALS).
  • Перехід на обмін електронними документами з клієнтами і постачальниками (юридична підтримка партнера з боку DEALS).

«Провайдер ЕДО DEALS» надалі одержує агентську винагороду у вигляді% від виплат залучених ним контрагентів за використання сервісу DEALS.

Реферальний агент

Цей вид співпраці передбачений для компаній, а також фізичних осіб-підприємців і спрямований на залучення ними клієнтів в DEALS з використанням особистих рекомендацій та просування через інформаційні ресурси, соціальні мережі, онлайн-рекламу та інші маркетингові інструменти. Після отримання заявок від клієнтів реферальной партнера, менеджер Intecracy Deals зв’язується з ними і проводить консультаційну роботу, виставляє рахунок. Партнер отримує винагороду% від виплат залучених таким чином клієнтів.

Розповсюджувач ліцензій

Цей вид співпраці передбачає, що партнер самостійно видає ліцензії на використання DEALS кінцевим користувачам і здійснює розрахунки з ними. Партнер за сприяння Intecracy Deals самостійно використовує маркетингові та PR-інструменти для продажу ліцензій DEALS. Розповсюджувач ліцензій заробляє кошти у вигляді відсотків від проданих ліцензій DEALS.

Рішення Deals розроблено на платформі UnityBase. В рамках UnityBase використовуються підходи і рішення в сфері безпеки, які відповідають вимогам НД ТЗІ 2.5-004-99 “Критерії оцінки захищеності інформації в комп’ютерних системах від несанкціонованого доступу”, що підтверджено відповідним експертним висновком.

На UnityBase працює ряд українських державних реєстрів, а також система внутрішнього електронного документообігу Megapolis.DocNet, якій вже багато років користуються органи державної влади та органи місцевого самоврядування України.

Для більш докладної інформації з питань партнерства з DEALS звертайтеся до нашого директора з продажу DEALS Світлані Прошковський на електронну адресу: svitlana.pashkovska@inbase.com.ua або телефонуйте: +380674437410.

Усі новини