LоGо – програмний комплекс для місцевого самоврядування

З метою сприяння розвитку інформатизації суспільства та електронного урядування в Україні, було створено програмний комплекс LoGo (Local Governance). Цей комплекс забезпечує повноцінний облік, контроль та аналіз даних органів місцевого самоврядування, спрощує процес надання адміністративних послуг населенню, підвищує ефективність ділових процесів, забезпечує оцифрування паперових даних і, що важливо, – забезпечує збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Програмний комплекс LoGo побудований на надсучасній програмній веб-платформі Unity Base, яка призначена для створення документоорієнтованих систем рівня Enterprise та забезпечує високу відмовостійкість і безпеку, високий рівень інтеграції з іншими інформаційними системами, легкість розгортання на робочих місцях користувачів та подальшого супроводу.

На сьогодні програмний комплекс LoGo складається з трьох програм – Погосподарський облік, Місцеві податки з нерухомості та Реєстр територіальної громади.

Програма «Погосподарського облік» створена для забезпечення швидкого внесення відомостей про житловий фонд громади, обліку наявних земельних ділянок, сільськогосподарської техніки та всієї інформації, необхідної для формування книги погосподарського обліку. Ця програма забезпечує оцифрування даних з паперових носіїв і позбавляє від ведення громіздкої паперової книги погосподарського обліку.

Головним призначенням програми «Місцеві податки з нерухомості» є формування аналітичної бази платників податків та об’єктів оподаткування в межах громади. За допомогою програми можна контролювати надходження від податків та орендної плати за користування земельними ділянками та нерухомістю.

Ще одна програма комплексу, «Реєстр територіальної громади», розроблена для реєстрації та зняття з реєстрації громадян, обліку місця проживання і перебування фізичних осіб, формування статистичних звітів для держреєстрів*.

Сьогодні програмний комплекс LoGo вже активно використовують в своїй діяльності сільські ради Києво-Святошинського району та Бориспільського району Київської області, Херсонська міська рада, ОТГ Чернігівської області. Опираючись на досвід користувачів програмного комплексу LoGo, можна з впевненістю сказати про ефективність впровадження програм. Представники місцевих рад виділяють такі позитивні зміни з LoGo:

  • зростання надходжень в місцевий бюджет за рахунок збільшення бази платників податків;
  • зменшення кількості паперової роботи, що забезпечує більшу результативність роботи працівників;
  • автоматизація ділових процесів, зокрема надання адміністративних послуг;
  • спрощення взаємодії з Єдиним державним демографічним реєстром та Державним реєстром виборців.

Загалом, мета створення програмного комплексу LoGo – допомогти органам місцевого самоврядування ефективніше та якісніше організувати свою роботу. Комп’ютерні програми направлені на вирішення існуючих проблем – місцеві ради мають малорозвинену інформаційну базу, більшість інформації зберігається на паперових носіях, що ускладнює обмін даними між інстанціями, робить тривалим процес надання адміністративних послуг. Програмний комплекс LoGo забезпечує оцифрування паперових даних та ведення електронного обліку даних, що сприяє спрощенню багатьох процесів. Крім того, використання програм значно підвищують можливості аналізу даних для прийняття ефективних управлінських рішень.

Для роботи з ІТ-компаніями-партнерами, що розповсюджують програмний комплекс LoGo, використовується онлайн-сервіс електронного документообігу DEALS. Усі документи, що потрібні для співпраці з контрагентами, узгоджуються, підписуються і зберігаються в електронному вигляді. Використання DEALS, за словами компанії-розробника LoGo, особливо зручне для здійснення документообігу з компаніями-партнерами з інших регіонів.

Детальніше про LoGo

*Єдиний державний демографічний реєстр, Державний реєстр виборців

Усі новини