Kredobank & Deals

KredoBank – один із найстаріших банків України, однак це не заважає йому бути прогресивним та використовувати сучасні технології, а саме електронний документообіг (ЕДО)
Артур Цесляр
заступник Голови Правління KredoBank
сфера діяльності:
Банки
рік впровадження:
2020
«Ризик втратити документи впав до нуля»

KredoBank – один із найстаріших банків України, однак це не заважає йому бути прогресивним та використовувати сучасні технології. В тому числі електронний документообіг (ЕДО).

У 2020 році банк вибрав та впровадив систему Deals Onsite, що дозволяє підписувати документи з допомогою КЕП та обмінюватись ними з контрагентами банку. 

«Під час першого локдауну ми зрозуміли, що підписувати документи з контрагентами лише офлайн дуже складно, адже кількість підписів може бути більше 100 на місяць з кожним. Тому ми й вирішили якомога швидше запровадити електронний документообіг у взаємодії з партнерами і виконати наше головне завдання – зробити банк максимально зручним для клієнта», – розповідає Артур Цесляр, заступник Голови Правління KredoBank.

Часто співробітники дуже консервативно ставляться до нових рішень і переходять на них неохоче. Однак у випадку банку значну роль зіграв карантин – команда розуміла, що лише так банк зможе безперебійно працювати в умовах обмежень.

Також у компанії:

  • провели онлайн-навчання для користувачів та адміністраторів системи;
  • записали відео-інструкції, розробили технологічні карти для користувачів (банківських працівників та клієнтів);
  • забезпечили постійну підтримку зі сторони постачальника та команди банку.

Це допомогло зробити перехід на електронний документообіг швидшим та менш стресовим.

«В найближчому майбутньому плануємо побудувати комплексне рішення, що дозволить підписувати документи з допомогою КЕП на будь-якому пристрої (ноутбук, планшет, мобільний телефон), обмінюватись даними документами з клієнтами банку та зберігати підписані документи в електронному архіві», – коментує Артур Цесляр.

Завантажуйте повний кейс, щоб детальніше дізнатися про сам процес, труднощі при впровадженні, критерії вибору системи ЕДО та конкретні результати співпраці.

Замовити Deals Onsite