«Глобальний договір ООН» & Deals

У квітні 2020 року українське відділення мережі Глобального договору ООН обрало CЕД Deals.
Тетяна Сахарук
голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні
сфера діяльності:
некомерційна організація
рік впровадження:
2020
«Економія грошей і часу й екологічність».

Глобальний договір ООН — найбільша у світі ініціатива, створена для просування принципів корпоративної, соціальної та екологічної відповідальності серед бізнесу. До неї вже приєдналося понад 10 500 компаній з 163 країн світу, у тому числі 64 українських компанії.

У квітні 2020 року українське відділення мережі Глобального договору ООН перейшло на зовнішній електронний документообіг Deals.

«Ми — громадська організація, а не бізнес; тим не менш, обіг документів досить великий. Ми ведемо багато міжнародних проєктів і постійно маємо звітувати перед центральним офісом. На збір та оброблення звітних документів шло багато часу. Перехід на електронний документообіг істотно полегшив нам життя», — Тетяна Сахарук, голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні.

Тепер усі договори, акти, рахунки та документи, якими організація обмінюється з компаніями, партнерами й контрагентами, переведені в електронний формат.

Основні переваги:

  • заощадження грошей,
  • економія часу,
  • екологічність.

Для електронного документообігу не треба палити бензин і вирубувати дерева. Це особливо важливо, тому що одна з цілей Глобального договору ООН — турбота про екологію.

Замовити Deals Onsite