«Міністерство інфраструктури України» & Deals

Карантин стимулював процес переведення документообігу компаній у «цифру».
Система послуг перевезень
сфера діяльності:
державна установа
рік впровадження:
2020
«Модель White Label у дії».

На початку 2020 року Міністерство інфраструктури України запустило сервіс e-transport.gov.ua, на якому акумулюються послуги для громадян і бізнесу, пов’язані з перевезеннями.

У квітні 2020 року Міністерство інфраструктури України прийняло рішення про створення власної галузевої системи зовнішнього ЕДО. Місія з реалізації проєкту була покладена на ДП «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки».

Борис Скляренко

проєктний менеджер ДП «Галузевий центр цифровізації і та кібербезпеки»:

«Нам було критично важливо знайти рішення, яке ми могли б впровадити максимально швидко. Важливо було терміново закрити ті дірки, які існували в документообігу галузі. Крім того, ми шукали сучасне рішення з простим і зрозумілим інтерфейсом, яке працює через браузер».

Швидкість впровадження, функціонал, гнучкість і можливість кастомізації відповідно до запитів галузі стали визначальними чинниками вибору рішення, на базі якого було створено систему DocsET.

Володимир Набоков

Генеральний директор ДП «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки»:

«Після маркетингового аналізу різних систем зовнішнього документообігу вибір був зроблений на користь розробки Intecracy Deals. Вони запропонували продукт високої якості й хороші умови: компанія була готова працювати за моделлю White Label, і ми отримали можливість брендувати систему під Міністерство інфраструктури».

«В результаті була розроблена система, яка дає змогу обмінюватися документами не тільки між державними підприємствами галузі, але й між контрагентами комерційного сектору, причому не тільки галузевими. Усі документи підписуються електронним цифровим підписом і мають юридично значущий статус».

Михайло Костянецький

заступник генерального директора ДП «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки»:

«Коли ми деякий час попрацювали в DocsET, у нас виникли побажання щодо оптимізації системи зважаючи на наші галузеві запити.
Так що ми, спільно з Intecracy Deals, продовжуємо роботу зі вдосконалення системи».

Замовити Deals Onsite