«Нафтогаз України» & Deals

У 2019 році в АТ «Укртранснафта» впровадили систему зовнішнього електронного документообігу Deals.
Костянтин Клименко
головний бухгалтер АТ «Укртранснафта»
сфера діяльності:
енергетика
рік впровадження:
2019
«Процеси прискорилися однозначно».

Компанія укладає близько 2000 договорів на рік.

У середньому, один договір — це десяток сторінок. Через те, що раніше договір друкувався приблизно в десяти варіантах, виходило 100 сторінок. Загалом на рік — орієнтовно 200 000 сторінок.

Завдання:

    • Скоротити витрати на зберігання документів.
    • Прискорити процес погодження.
    • Прискорити обмін документами з контрагентами.
    • Інтегрувати системи внутрішнього й зовнішнього документообігу.

«Раніше погодження й підписання договорів всередині компанії займало кілька днів, зараз це може статися лише за кілька годин.
Компанія велика, і раніше постійно виникали затримки з погодженням документів. А зараз усе відразу видно: хто й коли його підписав».

Артур Теодорович, директор з інформаційних технологій АТ «Укртранснафта»:

«Коли постало питання вибору партнера, основним критерієм була платформа. Ми провели порівняльну характеристику функціоналу різних продуктів від різних виробників і зробили вибір на користь розробки Deals. З огляду на наші вимоги їхній функціонал був у рази ширше, а потенціал розвитку більше, ніж у конкурентів».

«Навчання персоналу пройшло за два дні. Після цього ми два тижні відповідали на питання „невіруючих“ користувачів. Так що найбільше часу пішло на адаптацію людей до цього комплексу продуктів. На пояснення технічних моментів ішло набагато менше часу».

Система зовнішнього юридично значущого документообігу Deals побудована на платформі розробки UnityBase. На ній створено багато державних реєстрів України, як-от Державний реєстр речових прав на нерухоме майно і Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень Міністерства юстиції. Ця платформа має національну сертифікацію й рівень безпеки Г-2 і Г-3.

Замовити Deals Onsite